sympLexity Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


syL.Gaming
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Istoria clanului

In jos 
AutorMesaj
l0g0

l0g0


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Localizare : Prin canale,hoinaresc si de motani ma feresc
Data de inscriere : 16/05/2008

Istoria clanului Empty
MesajSubiect: Istoria clanului   Istoria clanului EmptyVin Iun 06, 2008 11:26 pm

Clanul sympLexity Gaming sa format in anul 2007 sub numele de pG// (plasticGun) . Pe atunci Genialul nostru clan leader (NoT.) , a avut ideea de a infiinta clanul . Primii 2 jucatorii ai clanului au fost NoT. aka alsk , si Doru aka d'asK . Urmatorii jucatorii au fost Motanelul - care este si mascota retrasa a echipei . L33T aka Crazy B. si Sheriff . In anul 2008 au mai intrat l0g0 , cRz , si iL3gaL . Schimbarea de tag a clanului a survenit atunci cand in cupa NetZoneCs am descoperit folosirea lui de alt clan . Dupa dezbateri am stabilit sa fie syL.Gaming (sympLexity Gaming ) . In anul 2008 Am participat/Participam la mai multe evenimente : Am participat in Obositii League , dar am fost eliminatii in primul tur prin blat ( echipa adversa a folosit 2 jucatori cu steamurile nelogate pe site , dar Nenea "Arbitru" n-a vazut "faultul" ) . In cupa OGC ( online gamers cup) ,care vad ca a devenit liga incepem meciurile Duminica (8.06.2008) contra clanului Notorius , care este de asemenea favorit la castigarea cupei .
Sus In jos
http://www.syl-gaming.tk
 
Istoria clanului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulamentul Clanului
» Rezultatele Clanului
» Membrii Clanului syL.Gaming

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sympLexity Gaming :: News :: Noutatii despre clan-
Mergi direct la: